Mārtiņdienas tirdziņš Rites pamatskolā

 

Latviešu tautas tradīcijās vieni no svinamajiem svētkiem ir Mārtiņdiena. Senāk tie bija Apkūlību svētki. Tas nozīmēja, ka novāktā raža tika nokulta, un bija novietota klētīs. Mārtiņdiena ir robeža, kad beidzas rudens darbi un sākas ziemas darbi. Vidus starp rudens un ziemas saulgriežiem.

Pašvaldības policista Jāņa Pučinska vieslekcija Rites pamatskolā

7.novembrī Viesītes novada pašvaldības policists Jānis Pučinskis sniedza lekcijas par drošību Rites pamatskolā. Viņš mazajiem skolniekiem stāstīja par gājēju drošību, velodrošību, atstarotāju lietošanu, par drošību internetā un komunikāciju ar svešiniekiem.

Aicina apsveikt Latviju tās simtgadē, nododot ziņojumu Morzes koda skanējumā

apsveikums latvijai plakats

Mazie Rites pamatskolas konditori

Rudens ir bagāts ne tikai ar savām meža un dārza veltēm, bet arī ar dažādām iespējām. Pēdējā nedēļa pirms brīvdienām Rites pamatskolā bija ražens ar klases vakariem. Jaunāko klašu skolēni izlēma pievērsties karjeras izglītībai – vienai no gardākajām profesijām – konditorijai.

„Darot kopā, var izdarīt vairāk labu darbu!”

Jau devīto gadu pēc kārtas Labdarības organizācija „Palīdzēsim.lv” organizē akciju, kurā mudina ikvienu sniegt palīdzību bez liela finansiāla ieguldījuma. Arī Rites pamatskola nolēma vienu dienu veltīt šim cēlajam darbam.

Eiropa sporto arī Rites pamatskolā

Jau trešo gadu Eiropas sporta nedēļa aktivitātes ir neatņemama Rites pamatskolas sastāvdaļa. Eiropas sporta nedēļas mērķis ir mainīt iedzīvotāju paradumus un būt fiziski aktīviem. Visā Latvijā bija plānoti 553 dažādi pasākumi un, droši varam savas aktivitātes pieskaitīt tām klāt. Tā kā šogad liela uzmanība tika pievērsta futbolam, tas tika celts karaļa godā. Stafetes ar futbola spēles elementiem patika visiem, bet vēlāk sākās nopietnāki pārbaudījumi un izaicinājumi. Viens no grūtākajiem bija futbola bumbas „žonglēšana” uz kājas.

”OLIMPISKĀS DIENA 2017″ RITES PAMATSKOLĀ

Rites pamatskolas skolēni un skolotāji – talcinieki!

    Aprīlis vienmēr ir bijis spodrības mēnesis. Mēnesis, kurā notiek Latvijas lielā talka. 6.aprīlī Rites pamatskolas skolēni un skolotāji kopīgi devās sakopt savas skolas un pagasta apkārtni. Pirmie cīņā ar pavasara vēju sanestajām lapām devās mazāko klašu skolēni ar savām audzinātājām un citiem skolotājiem.

Barikāžu ugunskuriem neizdzist…

   

Janvāris- gada pirmais mēnesis, Latvijai jau vairakkārt ir bijis nozīmīgu notikumu bagāts. Pirms vairākiem gadiem, tas iezīmēja 3.atmodas sākumu. Cilvēku vienotība iedvesmoja uz drosmi daudzus citus. Daudz un dažādi pasākumi, lai godinātu barikāžu aizstāvjus notika arī Rites pamatskolā.