Monthly Archives: oktobris 2017

Mazie Rites pamatskolas konditori

Rudens ir bagāts ne tikai ar savām meža un dārza veltēm, bet arī ar dažādām iespējām. Pēdējā nedēļa pirms brīvdienām Rites pamatskolā bija ražens ar klases vakariem. Jaunāko klašu skolēni izlēma pievērsties karjeras izglītībai – vienai no gardākajām profesijām – konditorijai.

„Darot kopā, var izdarīt vairāk labu darbu!”

Jau devīto gadu pēc kārtas Labdarības organizācija „Palīdzēsim.lv” organizē akciju, kurā mudina ikvienu sniegt palīdzību bez liela finansiāla ieguldījuma. Arī Rites pamatskola nolēma vienu dienu veltīt šim cēlajam darbam.

Eiropa sporto arī Rites pamatskolā

Jau trešo gadu Eiropas sporta nedēļa aktivitātes ir neatņemama Rites pamatskolas sastāvdaļa. Eiropas sporta nedēļas mērķis ir mainīt iedzīvotāju paradumus un būt fiziski aktīviem. Visā Latvijā bija plānoti 553 dažādi pasākumi un, droši varam savas aktivitātes pieskaitīt tām klāt. Tā kā šogad liela uzmanība tika pievērsta futbolam, tas tika celts karaļa godā. Stafetes ar futbola spēles elementiem patika visiem, bet vēlāk sākās nopietnāki pārbaudījumi un izaicinājumi. Viens no grūtākajiem bija futbola bumbas „žonglēšana” uz kājas.

”OLIMPISKĀS DIENA 2017″ RITES PAMATSKOLĀ