Monthly Archives: decembris 2017

I. semestra izskaņa Rites pamatskolā

Rites pamatskola 2017./2018.m.g. 1.semestri noslēdza ar Ziemassvētku koncertu. Koncertā uzstājās Rites pamatskolas dejotāji, dziedātāji un skolotāji, kā arī Rites Tautas nama amatierteātra dalībnieki. Direktore apsveica skolas labākos mācībās. Viesītes domes izpilddirektores S.Lūses balvu saņēma 5.klases skolniece Linda Sasa. Paldies visiem, kuri atbalstīja un piedalījās Ziemassvētku koncerta noskaņas radīšanā.

Nakts Rites pamatskolā.

Katrs skolotājs, kas kaut reizi ir audzinājis klasi, zina, cik liels darbs ir jāiegulda, lai veidotos saliedēts klases kolektīvs. Un katrs audzinātājs arī zina, ka labākais veids, kā to izdarīt, ir kopīgi klases pasākumi, jo nekur citur tā nevar iepazīt bērnus, kā kopīgi pavadot brīvo laiku, kopīgi iesaistoties dažādās neformālās aktivitātēs. Rites pamatskolas 5.klases skolēniem un audzinātājai Sandrai radās doma pirms Ziemassvētkiem pavadīt darbīgu vakaru un aizraujošu nakti skolā, taču šī ideja iepatikās arī citām klasēm, un tika pieņemts kopīgs lēmums rīkot skolā nakts pasākumu, kurš ieguva nosaukumu „nočņiks”.

“Eiropas medus brokastis” Rites pamatskolā

28,novembrī akcijas „Eiropas medus brokastis” ietvaros, visi Rites pamatskolas skolēni varēja izzināt biškopja grūto darbu.  Skolotāja Natālija Dirda dalījās sava hobija pieredzē, zināšanās, stāstot par bitēm un bišu nozīmi apputeksnēšanā un bioloģiskās daudzveidības saglabāšanā. 

Akcija „Zvaigzne austrumos” atspīd Rites pamatskolā

 

Ik gadu Viesītes novada bērni ir saņēmuši dāvanas no starptautiskās organizācijas „Samarieša soma.” Šogad pateicoties akcijai „Zvaigzne austrumos” mēs no ņēmējiem varējām kļūt par devējiem. Rites pamatskolas skolēni un skolotāji nolēma piedalīties šajā akcijā un sarūpēt dāvaniņas karadarbības skarto rajonu bēgļu bērniem.