Monthly Archives: februāris 2019

„Latvijas skolas somā” arī “Ēnu diena.”

 

 

 

Lai arī 13.februārā dienā sniegputenis jauca debesis ar zemi, Rites skolas 3.-7.klašu izglītojamie, cēla plecos “Latvijas skolas somu,” un devās braucienā uz Aizkraukli.  Vecāko klašu jaunieši devās uz Aizkraukles pagasta kultūras namu, kurā iekārtota vēsturiska ekspozīcija “Padomju gadi.”

Barikāžu aizstāvju godināšanai – Ierindas skate.

Janvāra mēnesis Rites skolā noslēdzās ar ikgadējo, Latvijas barikāžu atceres dienai veltīto, ierindas skati. Vairākas dienas ritmiskais soļojums bija dzirdams un jūtams ne tikai skolas zālē, bet arī Rites Tautas namā. Šogad žūrijas komisijas sastāvā, jau visiem zināmais, Viesītes novada pašvaldības policijas inspektors Jānis Pučinskis. Rites pagasta pārvaldes vadītāja Lilita Bārdule un VUGD ZRB Jēkabpils nodaļas Viesītes posteņa vada komandiera vietnieks – seržants Mairis Cepurītis.

Sports pasakās un citos stāstos

Rites skolas  sadarbības grupu “Cilvēks, sabiedrība un māksla” un “Valodas SG” skolotāji bija, stingri izlēmuši, darboties skolēnu lasītprasmes uzlabošanas jomā, pierādot, ka var lasīt ne tikai latviešu valodas un literatūras stundās. Tika izsludināts konkurss “Sports pasakās un citos stāstos.” Lasītājiem vajadzēja ne tikai izlasīt grāmatu, bet tajā atrast dažādus sporta veidus.