Iniciatīva “ Latvijas skolas soma”

             Pagājuši jau divi mēneši kopš katram Latvijas skolēnam ir iespēja iesaistīties Latvijas simtgades lielākajā iniciatīvā “Latvijas skolas soma”. Arī mūsu skolas skolēni jau paspējuši piedalīties dažās no tām. 2018.gada 6.septembrī 8.c un 9.c klases pārstāvji kopā ar skolotāju Ivetu Maševsku devās uz Arēna Rīga, lai vienotā pulkā kopā ar citiem 6000 Latvijas skolēniem piedalītos iniciatīvas atklāšanas pasākumā. Kā atsauksmēs minēja paši pasākuma dalībnieki, visvairāk patika koncerts „100 Latvijas stāsti 100 minūtēs”, kurā piedalījās tādi jauniešiem labi zināmi mākslinieki kā R.Pauls, The Ludvig, Edavārdi, Matīss Čudars, DJ Monsta un DJ Rudelies un citi.

Mūsu skolas  1. – 4.klašu skolēni iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros devās iepazīties ar  Dzelzceļa muzeju un Latvijas Etnogrāfisko brīvdabas muzeju Rīgā.

Savukārt 6.-9.klašu skolēniem 20.novembrī būs iespēja iesaistīties biedrības Kultkom interaktīvā mācību filmu studijā “ Nofilmē savu filmu”, kas notiks tepat Rites skolā.

 

Iniciatīvas “Latvijas skolas soma” koordinatore

Viesītes novadā Iveta Maševska