Monthly Archives: jūnijs 2019

Ar siltumu un krāšņumu  pienāca 15.jūnijs un Rites skolas 9.c klases absolventiem noslēdzās  svarīgs dzīves posms. Izlaidums norisinajās Rites Tautas namā, kur ar uzrunām uzstājas Viesītes vidusskolas direktora vietniece Iveta Maševska, Rites pagasta pārvaldes vadītāja Lilita Bārdule un Viesītes novada pašvaldības izpilddirektore  Sanita Lūse, izceļot labākos un centīgākos absolventus, kā arī izsakot pateicību skolotājiem, vēlot absolventiem izdošanos.

Mācību gada noslēgums “Rites pamatskolā”.

30.maijā “Rites pamatskolas” skolēni un skolotāji pulcējās uz tradicionālo mācību gadu. Tajā ieraksta abus abus kolektīvus, sākumskolas ansamblis un individuālās priekšnesumu izpildītāji. Pēc koncerta ar pateicības rakstu zīmes un personāla jaunumi:

“Skolas somā” Smilšu kino

 

 

22.maijā Viesītes vidusskolas un “Rites pamatskolas” sākumskolas skolēniem bija lieliska iespēja iepazīties ar netradicionālu kino veidu – smilšu kino. Iniciatīvas “Latvijas Skolas soma” ietvaros SIA Sand Masterpieces Viesītes kultūras pils kino zālē demonstrēja smilšu kino filmu “Sprīdītis”. Šī patiesi bija jauna un interesanta pieredze gan skolēniem, gan skolotājem. Mākslinieces veiklās roku kustības 40 minūšu garumā veidojot sižetu un attēlojot filmas varoņus lika izbrīnā plati ieplēst acis ne vien bērniem, bet arī pieaugušajiem. Varoņu gaitas spilgtināja mūzikas pavadījums un aktiera balss, kas katram filmas varonim prata atrast īsto intonāciju un skanējumu.